Siselogistika digitaliseerimine

Iga ettevõte sooviks vähendada oma kulusid ja suurendada tootlikkust.
Lao- ja logistikaprotsesside digitaliseerimine aitab seda saavutada.

Aitäh. Teiega võetakse peagi ühendust.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Efekt

Mõjuta Manufacturing EfficiencyKPI mõõdikut

Tootmise siselogistika hõlmab kõiki protsesse ja tegevusi, mis on seotud toodete tootmisega ettevõttes, alates toormaterjalide tarnimisest kuni valmistoodete väljastamiseni.

Sellesse protsessi kuulub reeglina toormaterjalide ladustamine, tootmisliinide ja seadmete seadistamine, toodete valmistamine, testimine ja kvaliteedikontroll. Lisaks ka toodete pakendamine ja etiketeerimine ning lõpuks nende ladustamine ja väljastamine.

Tootmise siselogistika eesmärk on tagada tootmisprotsesside tõhusus ja tootmisvõimekus, et toota kvaliteetseid tooteid õigeaegselt ja kulutõhusalt.
See hõlmab ka varude haldamist ja kulude optimeerimist, et vähendada raiskamist ja suurendada ettevõtte kasumlikkust.

Siselogistika efektiivsemaks muutmine aitab vähendada seisakute ning tootmisvigade arvu, parandada toodete jälgitavust ja kvaliteeti ning vähendada toomiskulude kogusummat.

Efektiivsuse ja tootlikkuse suurenemine
Siselogistika protsesside automatiseerimine aitab vähendada manuaalset tööd ning parandada protsesside efektiivsust ja tootlikkust.
Vigade ja inimlike eksimuste riski vähendamine
Protsesside automatiseerimine aitab vältida vigu ja inimlike eksimuste tekkimist, mis omakorda kasvatab efektiivsust. Võimaldades vigade tekkimisel need koheselt raporteerida, on võimalik koguda alusandmeid protsessi optimeerimiseks.
Paremad varude haldamise võimalused
Mendix võimaldab luua reaalajas jälgimis- ja teavitussüsteeme, mis aitab hoida ettevõtte laovarusid optimaalsel tasemel.
Suurem läbipaistvus ja parem aruandlus
Ühtne platvorm siselogistika protsesside haldamiseks võimaldab parandada ettevõtte läbipaistvust ning anda parema ülevaate toimuvast.
Lahenduse kohanduvus
Vastavalt töötaja töövahenditele, on lahendust võimalik kasutada erinevates seadmetes (arvuti, tahvelarvuti, mobiil) ning liidestada erinevate täiendavate töövahenditega, nt skänner.
Võimekus kiiresti reageerida
Dünaamiliste protsessidega on ettevõttel võimalik kiiresti reageerida muutuvatele olukordadele. See võimaldab ettevõttel paremini kohanduda ja tagada oma tarneahela tõhususe.
Get started

Start your free 7-days trial

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

STEP 1
Sync your networks
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
STEP 2
Build your workflow
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
STEP 3
Collaborate effectively
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Liidestamisvõimalused

Kliendid, tooted, tellimused, arved
Kliendid, tooted, tellimused, arved
Dokumentatsioon ning andmed
Kliendid, võimalused, suhtlus jms